.NET Developer, nr ref. 6/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

od 80-100 zł/hna B2B (możliwośc zwiększenia budżetu). Płatny urlop.

Możliwa także umowa o pracę.

Firma: specjalizuje się w dostarczaniu usług wraz z rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa całej infrastruktury IT, szczególnie bezpieczeństwem teleinformatycznym. W ofercie firmy znajdziemy: Informatyka śledcza, kryptografir, cyberbezpieczeństwo, symulacja i prognozowanie zagrożeń, SWB i PBE.

Miejsce pracy: Warszawa/Ursynów.

Formy współpracy:B2B lub umowa o pracę, w zależności od preferencji kandydata.

Miejsce parkingowe: tak

Praca zdalna: okazjonalnie

Godziny pracy: prace można rozpocząć w godzinach 7-10, jednak znaczna cześć zespołu pracuje od 9-17.

Tematyka projektów: projekt danych otwartych, analizowanie, przetwarzanie, bezpieczeństwo teleinformatyczne, ocena zagrożeń dla informacji niejawnych, generator haseł losowych, szyfrowanie jednorazowe, projekt mający na celu propagowanie i poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem

Wielkość zespołu programistycznego: 10 osób

Wielkość firmy: 15 osób

Metodologia pracy: Scrum, metodyka zwinna, DSDM

Język angielski: Na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • znajomość zasad programowania obiektowego,
  • umiejętność korzystania z wzorców projektowych w tym MVC, CQRS, DI, IoC,
  • umiejętność wykorzystania narzędzi pracy grupowych opartych o TFS,
  • znajomość języka MS SQL,
  • umiejętność pracy z obiektowymi bazami danych,
Obowiązki:
  • programowanie aplikacji na platformie .NET
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • praca w zespole wsparcia produkcji oraz w zespole implementacji nowych programów i rozwiązań technologicznych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych powstających w trakcie realizacji prowadzonych projektów,
  • aktywne uczestniczenie w projektach firmy w charakterze developera, konsultanta i projektanta,
  • wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących usług sieciowych i programowych.
Mile Widziane:
  • znajomość JavaScript
Oferujemy:
  • karta multisport
  • szkolenia

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667